İLETİŞİM+90 (216) 499 61 88
E-MAIL ADRESinfo@burcunakliyat.com
ÇALIŞMA SAATLERİMİZPazartesi - Cuma 08.00 - 19.00
TEKLİF İSTEYİN

BURCU NAKLİYAT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK A.Ş

Img

Burcu Nakliyat
30 yılı aşkın deneyimi, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı, müşteri odakları çözümleriyle nakliye sektörünün lider firmalarından bir tanesidir.

1988 yılında kurulan firmamız; nakliye , taşımacılık hizmetleri konusunda güvenilir kaliteli ve zamanında yaptığı işlerle seçkin bir yer edinmiştir.

Burcu Nakliyat 2016 yılında, yenilenerek yeni adresinde nakliye hizmetleriyle çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir. Burcu Nakliyat 2016 yılında, yenilenerek uluslararası taşımacılık sektöründe yerini almaktadır yeni adresinde Taşımacılık ve Nakliye hizmetleriyle çözüm ortağınız olmaya devam etmektedir.

Img

Yönetim Kurulu :

Gül BOĞA
Yüksel BEKTAŞ
Alaaddin BOĞA

Burcu Nakliyat, taşıma konusunda çözüm önerileri ürete bilen, güvenilirlik ilkesini misyon olarak benimseyen, yaptığı işe duyduğu saygı ve hizmette sınır tanımayan yapısı ile sektöründe en iyi olma iddiasındadır.

Img

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tüm faaliyetlerimizi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültürü bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü partner ağı ve topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir.

KALİTE TARİHÇEMİZ

Burcu Nakliyat ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi faaliyetlerini, gereklerini ve prosedürlerini yerine getiren ve bunu belgelendirmiş bir firmadır.Burcu Nakliyat; firma merkezi Ümraniye'de bulunan TUV tarafından 2000 yılında yapılan belgelendirme tetkiki sonucu ISO 9001 : 2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almıştır. Ayrıca her yıl TUV tarafından standartlara uygunluğunun takibi için takip tetkik denetimi yapılmaktadır. Burcu Nakliyat; müşteri odaklılık ilkesiyle yola çıkarak müşteri memnuniyetini, müşteri beklentileri en üst düzeyde karşılamayı hedeflemektedir.

Yapılan Projeler
Yurt Dışı Yapılan İşler
Araç Filomuz
Çalışan Personelimiz